CleanAIR© zasada działania
CleanAIR© - oczyszczający sprzęt ochronny układu oddechowego z wymuszonym lub wspomaganym przepływem powietrza - to system indywidualnej ochrony układu oddechowego oparty na wykorzystaniu nadciśnienia oczyszczanego powietrza doprowadzanego do strefy oddychania użytkownika.
Zespół oczyszczający jest umieszczony na pasie nośnym użytkownika, a oczyszczone powietrze jest doprowadzane wężem oddechowym dostrefy oddychania kapttura/przyłbicy. Powstałe w ten sposób nadciśnienie uniemożliwia zanieczyszczeniom przedostanie się do strefy oddychania, jednocześnie zapewniając użytkownikowi wysoki komfort pracy, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Nie jest on zmuszony do pokonywania oporu elementu oczyszczającego w trakcie wykonywania wdechu (jak np. w przypadku klasycznych półmasek).
CleanAIR zestaw oddechowy
CleanAIR zestaw spawania
W przypadku stanowisk pracy wyposażonych w centrlną sieć sprężonego powietrza lub komptresor, zastosowanie znajdują zestawy CleanAIR© z zaworem CA Pressure, które ze względu na wysoki poziom natężenia przepływu powietrza w sieci zapewniają wysoki stopień ochrony, również podczas długotrwałych prac w najtrudniejszych warunkach.
Katalogi i ulotki do pobrania
oglądaj
oglądaj
oglądaj
oglądaj
oglądaj
oglądaj
oglądaj